Леотар и Тузла сити ремизирали у Полицама | Херцег Телевизија Требиње

Леотар и Тузла сити ремизирали у Полицама

Извор: Radio Trebinje | Датум:30.05.2022.

Фудбалери Леотара и Тузла ситија одиграли су у Полицама 0:0 у 33-посљедњем колу Премијер лиге.

У првом полувремену виђена је свега једна шанса гостију у 11. минути утакмице када је Мехмедовић имао добар напад, али је завршница била катастрофална. До краја првог дијела нисмо видјели нити једну праву прилику.

У наставку утакмице "пресликана" слика на стадиону Полице, те јако мало прилика вриједних помена. У 73. мнинути утакмице Мујкић је направио добар соло продор, али је послао лопту преко гола.

Минуту касније Брајловић је сјајно интервенисао након ударца једног од фудбалера Леотара, али се утакмица није "распламсала". Посљедња велика прилика била је у 85. минути утакмице када је Мехмедовић поново шутирао, али остало је 0:0.

Требињци су првенство завршили на деветој позицији за 34 освојена бода. Остварили су девет побједа и седам неријешених уз 17 пораза.