Rapsodija Nevesinjaca | Herceg Televizija Trebinje

Rapsodija Nevesinjaca

Izvor: Radio Nevesinje | Foto: Radio Nevesinje | Datum:31.10.2016.

U 5. kolu Premijer futsal lige BiH KMF „Nevesinje“ savladao je sinoć Kaskadu ubjedljivim rezultatom 8:2. Do prve ovosezonske pobjede Nevesinjci su stigli briljantnom igrom od početka do kraja utakmice.

Goleadu u Sportskoj dvorani „Nevesinjka“ otvorio je Pudar iz penala, a potom su se nizali lijepi golovi Prodanovića, Milićevića i Bratića. Već na poluvremenu na semaforu je stajalo 4:0 i bilo je očigledno da gosti iz Gračanice u Nevesinju nemaju šta tražiti. I u nastavku su dominirali domaći igrači, prednost je rasla, a  Kaskada tek u samom finišu postiže počasne pogotke.  U strijelce su se još po jednom upisali Pudar i Bratić, te Hajrić dva puta.

U narednom kolu nevesinjska ekipa gostuje u Čitluku.