Sparsi uz dosta muke pobijedili Leotar | Herceg Televizija Trebinje

Sparsi uz dosta muke pobijedili Leotar

Izvor: Radio Trebinje | Foto: Radio Trebinje | Datum:07.11.2016.

Košarkaši Sparsa pobijedili su u subotu u Skenderiji košarkaše Leotara sa rezultatom 70:63 u meču 3. kola Lige 10. Uz dosta muke je tim Marka Trbića stigao do trijumfa. Leotar je bolje ušao u meč. Imali su prednost od samog početka i već se tada vidjelo da Sparse čeka težak meč.

sparsi_uz_dosta_muke_pobijedili_leotar_234139_212947_big

Na poluvremenu je bio izjednačen rezultat, 32:32, da bi se u nastavku borba nastavila. Treća dionica nije donijela nijednoj ekipi veću prednost. Sparsi su imali prednost od jednog poena (51:50) nakon 30 minuta, da bi ipak u posljednjoj dionici sarajevski tim prelomio meč. Na kraju su uspjeli da dođu do pobjede, do koje ih je vodio Adi Zahiragić sa 20 poena. S druge strane isti broj poena je ubacio Božo Đurasović.