Gacko: Odbojkaši i odbojkašice upisali poraze | Herceg Televizija Trebinje

Gacko: Odbojkaši i odbojkašice upisali poraze

Izvor: gacko-rs.info | Foto: gacko-rs.info | Datum:14.11.2016.

U okviru IV kola Premijer lige BiH, seniorski tim OK “Gacko“ proteklog petka je poražen rezultatom 3:1 od domaće ekipe „Maglić“ Foča. Po setovima  26:24, 22:25, 25:19, 26:24.

odbojka-gacko-580x333

Sljedeće, V kolo, muški odbojkaški klub biće domaćin ekipi „Borac“ Banja Luka. Utakmica će se igrati 18. novembra u Sportskoj dvorani u Gacku, sa početkom u 18.00 časova.

Kada je u pitanju ženska odbojka, ŽOK „Gacko“ je proteklog vikenda zabilježio poraz na domaćem terenu protiv najjače ekipe u Premijer ligi, „Bimal – Jedinstvo“ iz Brčkog, rezultatom 0:3 (18:25, 21:25, 18:25).

Tokom susreta, najviše šanse ekipa Gacka je imala u drugom setu u kojem su vodili čak rezultatom 18:13, ali je iskusna ekipa Jedinstva u samoj završnici drugog seta iskoristila greške naših odbojkašica i dobila set, koji je bio ključni za nastavak meča. Sqedeće, V kolo, igraju u Višegradu, gdje će snage odmjeriti sa istoimenom ekipom.