Максимовић: Иако смо изгубили, честитам нашим играчима који су дали задњи атом снаге на овој утакмици | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Извор: Radio Trebinje | Датум:14.11.2022.

У оквиру 18. кола Премијер лиге БиХ, фудбалери Леотара данас су поражени на стадиону „Полице“ од екипе Борца, резултатом 0:1.

Након првог полувремена није било голова, а једини погодак на утакмици постигао је Спремо у 63. минуту.

Фудбалер „Леотара“ Дејан Узелац искључен је из игре због црвеног картона, а одмах након њега црвени картон је добио и тренер требињских фудбалера Марко Максимовић.

Након утакмице одржана је конференција за новинаре.

„Прије свега, морам да честитам нашим играчима који су дали задњи атом снаге на овој утакмици и испоштовали оно што се од њих очекивало. Криво ми је што су се пред крај утакмице десиле неке ствари, које нам само отежавају ситуацију пред наредну утакмицу против Сарајева. До сада смо успјели надокнадити заостатак који је био велики, имамо још једну утакмицу прије зимске паузе, коју ћемо искористити да се консолидујемо на свим нивоима и да будемо равноправни у борби за опстанак. Што се тиче црвеног картона, ја сам реаговао на свог играча Узелца а не на судије. Након жутог картона који је добио, хтио сам да га замијеним да га сачувам за наредну утакмицу али не могу кривити ни њега, јер није лако исправно одреаговати у таквој ситуацији. Ми се на свакој утакмици боримо и овдје се нико није прошетао по терену, па тако ни Борац данас“, казао је тренер „Леотара“ Марко Максимовић.

„Очекивали смо тешку утакмицу, знали смо да ће бити тешко доћи до неке прилике. Мислим да смо у првом полувремену имали пар добрих прилика, које нисмо искористили, док смо у другом постигли гол и дошли до три бода која су нам јако битна. Од кад се бавим послом, никада не коментаришем суђење“, рекао је Винко Мариновић, тренер бањалучког „Борца“.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!