Рукометаши Леотара остварили нову побједу | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Рукометаши Леотара остварили нову побједу

Извор: RTRS | Датум:04.12.2022.

У 13. колу Премијер рукометне лиге БиХ "Леотар" је у Градачцу побиједио "Градачац" 25:30 (13:17). Ово је десета побједа Требињаца који се налазе на другом мјесту са 21 бодом и пет бодова више од групе тимова који имају по 16 бодова.

Домаћин је боље отворио утакмицу јер је у седмом минуту било 4:1, а у 15. минуту 9:7. У 20. минуту долази до изједначења 12:12, а након тога голом Бабића Леотар прелази у вођство 12:13. До одласка на одмор домаћин је дао један, а гости четири гола и на семафору је писало 13:17.

Током другог полувремена играчи Дарка Таврића нису дозволили да дође до преокрета јер је у 40. минуту било три гола вишка 17:20, у 50. минуту било је плус четири, а крајњи резултат је био 25:30.

У наредном колу у Требиње долази РК "Слога" из Добоја.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!