Poraz Leotara u Širokom Brijegu | Herceg Televizija Trebinje

Poraz Leotara u Širokom Brijegu

Datum:26.04.2015.

siroki_do_seste_pobjede_igokea_razbila_leotar_u_trebinju_205557_159589_bigKošarkaši Svislajon Leotara poraženi su večeras od Širokog Brijega sa 71:53 u meču osmog kola Lige 6 prvenstva BiH.

Leotar nakon ovog poraza ostaje zadnji sa omjerom 1-7, a Široki je stigao do sedme pobjede.

Širokobriježani su imali 28:15 prednost nakon prve dionice, ali je Leotar uspio da smanji do poluvremena, pa je rezultat glasio 35:29.

Ipak, domaći tim je u nastavku bio bolji i zasluženo je na kraju ostvario pobjedu rezultatom 71:53.

Katić je sa 13 poena predvodio Široki, dok je Bošnjak ubacio 12, a Mimica 11 poena. Jedini dvocifren broj poena kod Leotara je ubacio Cvetković, koji je imao još 10 skokova.

Izvor: Radio Trebinje