Važna pobjeda "Veleža" | Herceg Televizija Trebinje

Važna pobjeda "Veleža"

Datum:03.05.2015.

U 21.kolu Druge lige RS – istok fudbaleri Veleža  savladali su Ilićku rezultatom 1:0. Očekivano tvrda i neizvjesna utakmica ekipa sa začelja tabele riješena je petnaestak minuta prije kraja golom Mrkajića.

Važnost susreta  nije donijela za oko lijepu  igru, ali  su oba tima pokazala borbenost.  Drugo poluvrijeme bilo je sadržajnije. Prvo su Brčaci propustili dvije izgledne prilike, a nakon toga je Velež sa svježim snagama sa klupe napravio pritisak koji je urodio plodom.

Nevesinjci su preskočili  Glasinac na tabeli, ali su i dalje u opasnoj zoni.

Velež je danas nastupao u sljedećem sastavu: Zurovac, Grujičić, Dragović ( Mrkajić), Petković, Vučetić, Šipovac ( Samardžić ), Prodanović, Šiljegović, Radović, Knežević, Šarenac.