Успјешан викенд требињске атлетике | Херцег Телевизија Требиње

Успјешан викенд требињске атлетике

Извор: Радио Требиње | Датум:10.04.2017.

Атлетичари Леотара освојили су три медаље, двије златне и једну сребрену, на Првенству БиХ за млађе узрасне категорије до 15 година, које је протеклог викенда одржано у Зеници.

Сандра Росандић у трци на 300 и Дијана Kовач у скоку у вис, са прескочених 160 центиметара, освојили су златне, док је Дијани Kовач у троскоку припала сребрена медаљу.

Вања Спаић, атлетичарка Леотара, која тренутно наступа за америчку колеџ екипу Универзитета Фресно на Флориди – освојила је јуче прво мјесто на полуфиналном колеџ турниру у Даласу са даљином од 47 метара и 70 центиметара.

Вриједи напоменути да су двојица младих атлетичара Леотара Милош Аранитовић и Душан Продан имали запажен наступ на Острошком полумаратону који је јуче одржан у Никшићу.