Гачани на гостовању остали са само шест играча | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Гачани на гостовању остали са само шест играча

Извор: Глас Српске | Датум:29.04.2017.

Сусрет 23. кола Друге фудбалске лиге Републике Српске, група исток између Јединства из Брчког и Младости из Гацка прекинут је у 40. минуту при вођству домаћина од 3:0.

Разлог за то је што су гости остали са само шест играча на терену. Иначе, Гачани су у Брчко допутовали са осам фудбалера. У 20. минуту им се повриједио Горан Црногорац, а у 35. и Јован Бојић.

Главни судија Стефан Малетић из Бијељине сачекао је пет минута да се укаже медицинска помоћ повријеђеном Бојићу, али он није био у стању да настави утакмицу и меч је прекинут зато што гости нису имали довољно играча на терену да наставе игру. Свакако велика брука у режији Гачана, који су некада били премијерлигаши, потом дуги низ година прволигаши, а сада су себи дозволили луксуз да меч почну са само осам играча.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!