Нове медаље за КБС Требиње | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Нове медаље за КБС Требиње

Извор: Радио Требиње | Датум:01.05.2017.

На Палама је јуче одржано Првенство Босне и Херцеговине у каратеу за дјецу од 10 до 13 година, на коме је учестовало 100 клубова и 766 спортиста. Клуб борилачких спортова Требиње је на овоме такмичењу наступио са 17 спортиста који су освојили 4 медаље, 1 златну и 3 сребрене.

Златну медаљу у категорији нада до 47 килограма освојио је Растко Спаић. Сребрена одличја припала су Анастасији Копривици, пионирка до 44 килограма, Александру Бошњаку мушке наде преко 52 килограма и Матији Крунићу до 55 килограма.

У финалу мушких нада Бошњак и Крунић су били надомак златне медаље и изгубили су тијесним резултатом прегласавањем судија. С обзиром да смо у оваквој конкурецији имали 4 финала ово је велики успјех за наше спортисте јер су овим резултатом обезбиједили наступ за репрезентацију БиХ на Балканаском шампионату у Истанбулу крајем маја мјесеца“,кажу у Клубу борилачких спортова Требиње.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!