
U nedjelju je održan 18. po redu KUP "Vidoje Andrić" u Višegradu na kome su nastupila 163 takmičara sa oko 200 prijava iz 19 kluba iz 4 države. Takmičari KBS Trebinje osvojili su 9 medalja, 5 zlatnih, 3 srebrne i 1 bronzanu medalju.
Zlatne medalje osvojili su Sara Sarić, Nikolija Koprivica, Sara Vuković, Strahinja Pamučina i Stefan Koprivica.
Srebrne medalje osvojili su Strahinja Pamučina, Gojko Ružić i Marko Mumalo.
Bronzanu medalju osvojio je Vasilije Sarić.
Ovim uspješnim rezultatom završili smo takmičarsku sezonu do jeseni kada nas očekuju brojna važna takmičenja kako u BiH, tako i u regionu.

Šta Vi mislite o ovome?