KBS 'Trebinje' briljantan na Kupu 'Vidoje Andrić' u Višegradu | Herceg Televizija Trebinje

Sport - Hercegovina

KBS 'Trebinje' briljantan na Kupu 'Vidoje Andrić' u Višegradu

Izvor: KBS Trebinje | Foto: KBS Trebinje | Datum:22.06.2026.

 

U nedjelju je održan 18. po redu KUP "Vidoje Andrić" u Višegradu na kome su nastupila 163 takmičara sa oko 200 prijava iz 19 kluba iz 4 države. Takmičari KBS Trebinje osvojili su 9 medalja, 5 zlatnih, 3 srebrne i 1 bronzanu medalju. 

 

Zlatne medalje osvojili su Sara Sarić, Nikolija Koprivica, Sara Vuković, Strahinja Pamučina i Stefan Koprivica.

 

Srebrne medalje osvojili su Strahinja Pamučina, Gojko Ružić i Marko Mumalo.

 

Bronzanu medalju osvojio je Vasilije Sarić. 

 

Ovim uspješnim rezultatom završili smo takmičarsku sezonu do jeseni kada nas očekuju brojna važna takmičenja kako u BiH, tako i u regionu. 


Kategorija: Hercegovina

Šta Vi mislite o ovome?

NAPOMENA: Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove Herceg RTV već samo autora komentara! Molimo čitaoce da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja!

Najčitanije u ovoj kategoriji: