VIDAK MALJEVIĆ BRONZANI NA EVROPSKOM KUPU U PODGORICI | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Регион

VIDAK MALJEVIĆ BRONZANI NA EVROPSKOM KUPU U PODGORICI

Извор: Herceg RTV | Датум:11.03.2024.

Džudista Leotara Vidak Maljević nastavio je sa nizom medalja i u svoj klub donio još jednu  medalju sa Evropskog kupa.
Maljević je u Nedjelju na Evropskom kupu za juniore u Podgorici osvojio bronzanu medalju u kategoriji do 100 kilograma, a to je ujedno i njegova druga medalja sa evropskih kupova u 2024. godini. U Podgorici je nastupilo 207 takmičara iz 26 država.

U prvom kolu je Maljević je iponom pobjedio predstavnika Crne Gore Matiju Janjuševića , da bi u drugom kolu izgubio od predstavnika Poljske Michaela Walenciaka. Potom je u repasažu bio bolji od predstavnika Crne Gore Andrije  Martinovića

U borbi za treće mjesto Maljević iponom  pobjeđuje Poljaka Damiana Kubika i osvaja bronzu.

Категорија: Регион

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!