Велики успјех Требињаца на аутослалому у Брчком | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Регион

Велики успјех Требињаца на аутослалому у Брчком

Извор: Радио Требиње | Датум:28.08.2017.

Ауто-мото картинг клуб „Леотар“ из Требиња освојио је друго мјесто на аутослалому „Брчко 2017“ који се бодује за Шампионат БиХ и РС, a који је јуче одржан у Брчком.

Прво мјесто припало је екипи „Комотин“ из Јајца, а трећепласирана је била екипа „Спарк“ из Тузле.

Чланови АМКК „Леотар“ из Требиња су на овом такмичењу остварили запажене резултате.

У категорији серија аутомобила трећа класа, Предраг Вучинић освојио је друго, а Мирко Атељевић треће мјесто.

Радивоје Орбовић је у категорији спорт у класи до 1400 ццм заузео прво мјесто, а у генералном пласману је био други.

Максим Милинић је у категорији спорт у класи до 1600 ццм био први, а у генералном пласману освојио је треће мјесто.

У оквиру аутослалома „Брчко 2017“ одржана је и картинг трка у којој је тринаестогодишњи Стефан Милинић био најбољи у класи јуниора и у генералном пласману и остварио нови рекорд стазе.

Категорија: Регион

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!