Emotivno veče u bioskopu - prikazan film ,,Profesor" autora Nebojše Kolaka | Herceg Televizija Trebinje

Magazin - Kultura

Emotivno veče u bioskopu - prikazan film ,,Profesor" autora Nebojše Kolaka

Izvor: Herceg RTV | Foto: Herceg RTV | Datum:17.09.2025.

 

U bioskopskoj sali Kulturnog centra u Trebinju večeras je održana premijera dokumentarnog filma ,,Profesor" autora Nebojše Kolaka. 

Riječ je o životu i stvaralaštvu trebinjskog profesora muzike i cijenjenog umjetnika Božidara Boba Vučura. U filmu govore njegovi prijatelji, saradnici, komšije, ali i estradni umjetnici. Premijeri prisustvuje veliki broj, uglavnom starije populacije. Za poznavaoce i poštovaoce rada Božidara Boba Vučura ovo je bilo posebno emotivno veče.


Kategorija: Kultura

Šta Vi mislite o ovome?

NAPOMENA: Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove Herceg RTV već samo autora komentara! Molimo čitaoce da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja!

Najčitanije u ovoj kategoriji: