'Hercegovina' slavila na domaćem terenu | Herceg Televizija Trebinje

'Hercegovina' slavila na domaćem terenu

Izvor: Radio Nevesinje | Datum:06.05.2018.

U 19. kolu Prve rukometne lige RS „Hercegovina“ je  na svom terenu savladala ORK „Borac“, rezultatom 27: 25.

Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri, a završeno je s golom prednosti za goste.

Savjeti trenera Gorana Kurteša tokom odmora urodili su plodom, domaći su u drugom poluvremenu startovali ofanzivno i došli do 6 golova prednosti.

„Hercegovina“ je ovim trijumfom izbila na peto mjesto, što je i najbolji plasman nevesinjskog prvoligaša od starta sezone.

Najefikasniji u domaćim redovima bili su Kovačević (9), Dragović (6), Čabrilo (4), Šarenac (3) i M. Vujadinović (3).