Rukometni derbi u Nevesinju završen bez pobjednika | Herceg Televizija Trebinje

Rukometni derbi u Nevesinju završen bez pobjednika

Izvor: Radio Nevesinje | Datum:30.09.2018.

Derbi utakmica 2. kola Prve rukometne lige Republike Srpske Hercegovina – Drina završena je podjelom bodova. Rivali su sinoć u Sportskoj dvorani “Nevesinjka“ igrali tvrdo i borbeno, ali je bilo i dosta grešaka, posebno u napadačkim akcijama.

Nevesinjci su u utakmicu ušli sa mnogo želje i motivacije. U prvih dvadesetak minuta mogli su da naprave lijepu prednost, ali su promašeni ziceri i sedmerci vratili goste u život. Drina u finišu prvog poluvremena pravi seriju 4:0 i najavljuje uzbudljivo drugo poluvrijeme.

Zanimljivo je da u nastavku nijedna ekipa nije uspjela da napravi prednost veću od jednog gola. Rivali su se smjenjivali u vođstvu, a u posljednja dva minuta mreže su ostale netaknute. U finišu je bilo dosta uzbuđenja, oba rivala su mogla do trijumfa, ali je ostalo 20:20.