Futsal Premijer liga: Nevesinjci namučili favorita | Herceg Televizija Trebinje

Futsal Premijer liga: Nevesinjci namučili favorita

Datum:08.03.2015.

U prvoj utakmici 15.kola  Futsal premijer lige BiH KMF „Nevesinje“ poražen je na gostovanju u Vojkovićima od ekipe Tanga rezultatom 5 : 3. Nevesinjci imaju za čim da žale u ovom susretu pošto su dobro namučili favorita i zaslužili bar bod.

U prvom poluvremenu u kojem su gosti bili bolji rival nije bilo golova. U nastavku  Tango postiže dva brza gola, ali to nije zbunilo  Nevesinjce koji su zaigrali odlično, postigli tri vezana gola i ozbiljno zabrinuli domaćine. U finišu Tango ipak stiže do preokreta, pošto Nevesinje nije iskoristilo dva kaznena  udarca.

TANGO -  NEVESINJE 5 : 3 ( 0 : 0 )

Sportska dvorana  u Vojkovićima. Gledalaca: 50. Sudije: Golać (Banovići), Marčinko (Čitluk).

Strijelci: 1 : 0 Gušo, 2 : 0  Erić, 2 : 1 Bratić, 2 : 2 Pudar 2 : 3 Bulajić, 3 : 3 Erić, 4 : 3 Erić, 5 : 3 Gušo.

TANGO: Delihasanović, Čampara, Gušo, Ikonić, Erić, Bogdanović, Gengo, Milošević, Jokić, Sipović, Elez, Tanasković, Kerla.

NEVESINJE: Romović, Vučetić, Pudar, Trutina, Bratić, Kilibarda, Grahovac, Gutić, Radovanović, Drašković, Bulajić.

Izvor: Radio Nevesinje