Glatka pobjeda nevesinjskih rukometaša u Bileći | Herceg Televizija Trebinje

Glatka pobjeda nevesinjskih rukometaša u Bileći

Izvor: radio nevesinje | Datum:10.11.2018.

U prvoj utakmici 8. kola Prve rukometne lige Republike Srpske Hercegovina je večeras u Bileći savladala domaći Hercegovac rezultatom 24:17. Nevesinjci su posao završili već u prvom poluvremenu, a u nastavku su rutinski održavali prednost.

Bilećani su ambiciozno otvorili utakmicu, poveli sa tri gola razlike, a potom su gosti zagospodarili terenom. Od 13. do 30. minuta Nevesinjci su napravili seriju 12:2 i praktično riješili pitanje pobjednika.

U redovima Hercegovine najefikasniji su bili Čabrilo sa sedam i Kovačević sa šest golova. Nakon novog gostujućeg trijumfa nevesinjska ekipa je, bar privremeno, izbila na čelo tabele Prve lige RS. Ostale utakmice igraju se tokom vikenda.