Uspješan vikend za džudiste 'Leotara' | Herceg Televizija Trebinje

Uspješan vikend za džudiste 'Leotara'

Datum:19.11.2018.

Džudisti Leotara uspješno su se predstavili na „Evropskom kupu u Đeru“ u Mađarskoj, gdje su  nastupili Igor Đurica, Božidar Vučurević i Srđan Spaić.

Najuspješniji je bio Božidar Vučurević koji je u kategoriji do 81 kilogram ostvario odličan rezultat, osvojivši bronzanu medalju.

Božidar je imao pet borbi od kojih četri pobjede iponom i jedan poraz.

I najmlađe selekcije džudo kluba “Leotar” su bile uspješne tokom vikend, nastupivši na “IX Međunarodnom džudo turniru dr Šćepan Simanić” u Danilovgradu, gdje su osvojili tri medalje.

Zlatnu medalju osvojio je  Ivan Marinović Ot, mlađi  poletarac (-38 kg). Srebro je osvojio poletarac Miloš Živak (-38 kg), dok se bronzom okitio Dražen Anđušić, mlađi pionir( -50 kg).