Džudistima Leotara šest medalja na Kupu mimoze | Herceg Televizija Trebinje

Džudistima Leotara šest medalja na Kupu mimoze

Izvor: herceg tv | Datum:04.02.2019.

Na 37. Međunarodnom turniru „Kup mimoze 2019“ koji je održan u Igalu džudisti „Leotara“ osvojili su šest medalja.

U konkurenciji 542 takmičara iz pet zemalja, džudisti „Leotar“ osvojili su jednu zlatnu, jednu srebrenu i četiri bronzane medalje.

Prvo mjesto i najsjajnije odličje pripalo je Vidaku Maljeviću u konkurenciji  starijih pionira -73 kg.

Srebrenu medalju osvojio je Ivan Marinović Ot, poletarac -38 kg, dok su se bronzom okitili: Ivan Ćuzulan – stariji  pionir – 60 kg, Petar Špirto – stariji pionir – 73 kg, Aleksa Berak – mlađi pionir – 46 kg i Viktorija Dunđerović – kadetkinja – 57 k