Omladinski fudbal: Nevesinjci bolji od Nikšićana | Herceg Televizija Trebinje

Omladinski fudbal: Nevesinjci bolji od Nikšićana

Izvor: Radio Nevesinje | Foto: Radio Nevesinje | Datum:24.08.2015.

Omladinske selekcije Veleža proteklog vikenda odigrale su četiri kontrolne utakmice sa odgovarajućim sastavima  Omladinskog fudbalskog kluba „Nikšić“. Nevesinjske fudbalske nade su potpuno nadigrale vršnjake iz Crne Gore i tako najavile  dobru formu pred početak Omladinske fudbalske lige RS.

Utakmice u subotu  domaći su riješili nakon preokreta u drugom poluvremenu. Pioniri Veleža su na poluvremenu imali dva gola manjka, ali su u nastavku ipak stigli do pobjede 3:2. I kadeti su od 0:1, preokrenuli na 2:1.

Jučerašnje utakmice su bile sa manje žara, a opet su Nevesinjci ostvarili trijumfe. Pioniri su slavili sa 1:0, a kadeti 3:0.