Prva liga RS u rukometu: Hercegovina nadigrala Kotor Varoš | Herceg Televizija Trebinje

Prva liga RS u rukometu: Hercegovina nadigrala Kotor Varoš

Izvor: Radio Nevesinje | Datum:16.03.2019.

Rukometaši Hercegovine pobjedom su otvorili proljećni dio sezone u Prvoj ligi RS. Timskom igrom i čvrstom odbranom nadigrali su starog rivala Kotor Varoš rezultatom 29:20.

Nevesinjci su do ubjedljivog vođstva stigli već sredinom prvog poluvremena kada su napravili seriju 6:1. U nastavku su priliku dobili i igrači iz omladinskog pogona i bez problema su održavali vođstvo.

U strijelce se upisalo čak 11 igrača domaćeg tima, a na golu je briljirao Džidić sa 18 odbrana, među kojima su i tri zaustavljena sedmerca.

Sa tri boda iz večerašnje utakmice Hercegovina je privremeno zaposjela čelnu poziciju, a da li će tu i ostati biće poznato nakon derbi utakmice Mladost – Drina koja je na programu sutra naveče.