Izuzetan nastup bivših članova Džudo kluba Berkovići na prvenstvu Balkana | Herceg Televizija Trebinje

Izuzetan nastup bivših članova Džudo kluba Berkovići na prvenstvu Balkana

Izvor: Opština Berkovići | Datum:01.04.2019.

Na Balkanskom prvenstvu koje je održano 30 i 31.03.2019. godine u Tirani, članovi Reprezentacije BiH, a bivši članovi Džudo kluba Berkovići ostvarili su veoma dobar rezultat osvojivši dva prva i jedno drugo mjesto.

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Aleksandra Samardžić i Igor Đurica i tako postali šampioni Balkana, dok je vicešampionka postala Anđela Samardžić koja je na ovom prvenstvu osvojila drugo mjesto i srebrenu medalju.

Ovo je još jedna potvrda da su mladi ljudi iz Berkovića veoma talentovani te da su u svom Džudo klubu Berkovići osvojili znanja koja i sada dovode do šampionskih titula na velikim međunarodnim takmičenjima.

Ovi mladi sportisti, iako su otišli iz mjesta rođenja zbog školovanja, i dalje značajno doprinose ugledu opštine Berkovići.