Igokea pobjednik košarkaškog turnira 'Kup prijateljstva' | Herceg Televizija Trebinje

Igokea pobjednik košarkaškog turnira 'Kup prijateljstva'

Izvor: RADIO TREBINJE | Datum:17.06.2019.

Pionirska ekipa Košarkaškog kluba Igokea osvojila je prvo mjesto na drugom košarkaškom turniru „Kup prijateljstva“, koji je proteklog vikenda održan u Trebinju.

Ekipa iz Aleksandrovca u finalu je pobijedila Široki Brijeg rezultatom 56-27. Uspjeh ekipe Igokee upotpunio je Sergej Jovanović koji je proglašen za najkorisnijeg igrača na turniru.

Treće mjesto ne turniru osvojio je domaćin, ekipa Leotara koja je pobijedila Šampion iz Užica 48-27, a peto Primorje iz Hercegnovog koje je sa 49-22 pobijedilo Foku iz Kragujevca.