Poraz rukometaša Hercegovine u Derventi | Herceg Televizija Trebinje

Poraz rukometaša Hercegovine u Derventi

Izvor: Radio Nevesinje | Foto: Radio Nevesinje | Datum:12.10.2019.

U 5. kolu Prve rukometne lige RS Hercegovina je večeras poražena u Derventi od lidera prvenstva rezultatom 27:22. Dobru igru i pozitivan rezultat do 40. minuta Nevesinjci nisu uspjeli da održe do kraja utakmice. Za samo 10 minuta domaći prave seriju 8:2, pa je izostala neizvjesna završnica.

Hercegovina ni na ovoj utakmici nije mogla da računa na povrijeđene Čabrila, Kovačevića i Buhu.

Na početku utakmice domaćini su uručili dres Nemanji Ivanoviću kao znak zahvalnosti za njegove nastupe u Derventi. Inače, utakmica je protekla u korektnoj igri uz dobro suđenje.

U narednom kolu Hercegovina će ugostiti ekipu Kozara Mlijekoprukt.

DERVENTA – HERCEGOVINA 27:22 (10:11)

DERVENTA: Ristić, Sibinčić (2), Dobrilović,Lukić (1), Zemunović (9), Milinković (11), Škrga (2), Dragičević, Starčević (2),Vidaković, Savić, Stanković, Nikolić,Šmulja, Tadić.

HERCEGOVINA: Stajić, Šarenac, Ne. Ivanović (5), Kisić, Šipovac (2), Ni. Ivanović (6), Dragović (3), Babić (3), Samardžić, Avdalović, Manigoda (3), Vučić, Ambulija.