Rukometaši Hercegovine porazili Srbac | Herceg Televizija Trebinje

Rukometaši Hercegovine porazili Srbac

Izvor: Radio Nevesinje | Datum:11.11.2019.

U 9. kolu Prve lige RS rukometaši Hercegovine savladali su večeras u Srpcu istoimenu ekipu rezultatom 25:23. Nakon nešto lošijeg izdanja u prvom poluvremenu, Nevesinjci su u nastavku zaigrali mnogo bolje. Ipak sve do samog kraja morali su uložiti mnogo truda da poraze rivala.

Najefikasniji u redovima Hercegovine bili su Nikola Ivanović i Čabrilo sa po šest golova.

Sa ovom pobjedom Hercegovina je sa Derventom i dalje ostala na čelu tabele. U narednom kolu u Nevesinje stiže banjalučka Mladost.

SRBAC – HERCEGOVINA 23:25 (11:10)

Sportska dvorana u Srpcu. Sudije: Marinko Anušić, Ivan Anušić (Prijedor). Isključenja: Srbac (10 min), Hercegovina (6 min). Sedmerci: Srbac 5(3), Hercegovina 3 (1).

SRBAC: Lazić, Ignjatić, Rakić, Tovilović (1), Vučinić (3), Trninić (5), M. Đurić (4), Đ. Đurić (3), Gavranović, Basurić (6), Mačković (1).

HERCEGOVINA: Vučinić, Višnjevac, Ne. Ivanović (3), Dragović (4), Šarenac (1), Babić (4), Manigoda, Avdalović, Buha (1), Laketa, Ni. Ivanović (6), Čabrilo (6).