Leo protiv šampiona u posljednjoj sekundi ostao bez boda | Herceg Televizija Trebinje

Leo protiv šampiona u posljednjoj sekundi ostao bez boda

Izvor: Radio Trebinje | Datum:17.11.2019.

Rukometaši „Leotara“ poraženi su u Ljubuškom od „Izviđača“ rezultatom 24:23, poluvrijeme 12:12, u utakmici 9. kola Premijer lige BiH.

Gol za pobjedu domaći su postigli u posljednjoj sekundi utakmice.

Trebinjski klub bio je tokom svih 60 minuta ravnopravan protivnik renomiranom rivalu i višestrukom državnom prvaku, a sekunda ga je dijelila od osvajanja boda na teškom gostovanju.

Nakon 8. kola „Leotar“ je u sredini tabele na 12 bodova.

Srdanović sa 6, te Miličević, Milojević i Bugarinović sa po 4 gola – najefikasniji su večeras bili u timu Darka Tavrića, koji u narednom kolu dočekuje ekipu „Sloge“ iz Gornjeg Vakufa - Uskoplja.