Futsal premijer liga: Nevesinjcima dovoljno poluvrijeme | Herceg Televizija Trebinje

Futsal premijer liga: Nevesinjcima dovoljno poluvrijeme

Datum:25.03.2015.

U 16. kolu Futsal premijer lige BiH KMF „Nevesinje“ savladao je večeras Kaskadu rezultatom 4 : 2.

Nevesinjci su glavninu posla odradili u prvom poluvremenu, a u nastavku su defanzivnom taktikom odbranili stečenu prednost. Bilo je i lijepih poteza što su gledaoci u  solidno popunjenoj  Sportskoj dvorani nagrađivali aplauzima.

Istakao se Bratić sa tri gola, a na golu domaćih briljirao je  i Romović pogotovo u drugom poluvremenu kada su gosti iz Gračanice stvorili  nekoliko izglednih prilika. U finišu susreta Nevesinjci nisu iskoristili dva kaznena udarca.

Nakon prolaska u polufinale Kupa BiH i večerašnjeg trijumfa u Premijer ligi očigledno je da je nevesinjski sastav popravio formu. Ipak, i dalje su male šanse da sačuva premijerligaški status.

Izvor: Radio Nevesinje