Nevesinjski futsaleri poraženi u derbiju Prve lige RS | Herceg Televizija Trebinje

Nevesinjski futsaleri poraženi u derbiju Prve lige RS

Izvor: Radio Nevesinje | Foto: Radio Nevesinje | Datum:02.12.2019.

U derbi utakmici 4. kola Prve futsal lige Republike Srpske KMF“Nevesinje“ poražen je u Čelincu od KMF „Policajac“ rezultatom 4:0. Nevesinjci igrom nisu zaslužili ovako ubjedljiv poraz pošto su u najvećem dijelu susreta bili ravnopravan rival.

Nakon čvrstog prvog poluvremena u kojem su mreže mirovale, domaći već u prvom minutu nastavka stižu do vođstva. Kada su Nevesinjci krenuli otvorenije za samo pet minuta primili su još tri gola.

KMF „Policajac“ je zabilježio četvrti trijumf, a nevesinjski sastav je nakon prvog poraza pao na treću poziciju na tabeli.

KMF „POLICAJAC“ – KMF „NEVESINJE“ 4:0 (0:0)

Sportska dvorana u Čelincu. Gledalaca: 300. Sudija: Željko Dragojević, Siniša Ivančević (Banjaluka). Strijelci: 1:0 Munjiza, 2:0 Vučić, 3:0 Verić, 4:0 Munjiza.

POLICAJAC: Stanivuković, Vučić, Verić, Pavlović, Munjiza, Dobrijević, Stojanović, Gligić, Kopanja, Pivaš, Nedić, Kokanović

NEVESINJE: Romović, Radovanović, Pudar, Miličević, Laketa, Glogovac, Gutić, Prodanović, Kljakić, Komlen, Vuković, Drašković, Šarenac.