Pobjednički niz "Hercegovine" nema kraja | Herceg Televizija Trebinje

Pobjednički niz "Hercegovine" nema kraja

Datum:10.11.2015.
Odavno se nije desilo da u bilo kom rangu takmičenja  jedan klub iz Nevesinja napravi seriju od sedam uzastopnih pobjeda. Na veliko zadovoljstvo istinskih ljubitelja sporta to su ove sezone postigli nevesinjski rukometaši.

Proteklog vikenda Hercegovina je savladala Bijeljinu sa 39:27. Bijeljinci, koji su nekih ranijih sezona pravili mnogo problema nevesinjskom sastavu, držali su se samo u prvom poluvremenu. U nastavku je razigrana četa Dragomira Šaponje gostima dala do znanja ko je lider Prve lige. Uz standardno dobrog Draganića koji je sa osam  golova bio najefikasniji igrač utakmice raspucao se i Kovačević sa sedam golova.

U taboru nevesinjskog prvoligaša očekuju da će dobru formu zadržati sve do kraja polusezone. Istina,u četiri posljednja kola sastaju se sa tri ekipe iz gornjeg dijela tabele, ali su momci pokazali da nemaju respekta ni prema jednoj ekipi.