Nastup džudista Džudo kluba „Berkovići“ u Igalu | Herceg Televizija Trebinje

Nastup džudista Džudo kluba „Berkovići“ u Igalu

Izvor: Opština Berkovići | Foto: Opština Berkovići | Datum:03.03.2020.

Dana 01.03.2020.godine u organizaciji Džudo kluba „Igalo“ ,održan je Međunarodni džudo turnir „KUP MIMOZA 2020“. Na ovome turniru učestvovao je Džudo klub „Berkovići“ sa svojih šest članova koji su ostvarili odličan rezultat osvojivši ukupno šest medalja.

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Matija Dobranić,Ognjen Đurica i Jelena Bjelica.Drugo mjesto i srebrenu medalju osvojio je Milan Kojović, dok su treća mjesta i bronzane medalje osvojili Ivana Gordić i Isidora Šetka.

Ovaj rezultat je najbolja potvrda predanog i stručnog rada Džudo kluba Berkovići, jer pokazuje da nove generacije ostvaruju rezultate slične svojim starijim kolegama.