Rukometašima Hercegovine bod u Kotor Varošu | Herceg Televizija Trebinje

Rukometašima Hercegovine bod u Kotor Varošu

Izvor: Radio Nevesinje | Foto: Radio Nevesinje | Datum:08.03.2020.

Rukometaši Hercegovine remijem su počeli proljećni dio sezone u Prvoj ligi RS. Na gostovanju u Kotor Varošu sa istoimenom ekipom odigrali su 26:26.

Nevesinjci su lošije otvorili utakmicu i prvo poluvrijeme su završili sa deficitom od četiri gola. U nastavku su zaigrali mnogo sigurnije, ali su do prvog vođstva stigli tek u 53. minutu.

Finiš susreta donio je mnogo uzbuđenja. Hercegovina je imala posljednji napad, ali nije uspjela da zatrese mrežu rivala.

U nevesinjskom sastavu najefikasniji je bio Čabrilo sa sedam golova, a pratili su ga Nikola Ivanović i Dragović sa po pet pogodaka. U ekipi Kotor Varoša dvojac Marković – Buhač postigao je čak 20 golova.

U narednom kolu Hercegovina gostuje u Bijeljini.