Zaslužena pobjeda fudbalera Mladosti | Herceg Televizija Trebinje

Zaslužena pobjeda fudbalera Mladosti

Datum:06.04.2015.

Fudbaleri Mladosti su u 17. kolu  Prve lige Republike Srpske ugostili ekipu Podrinja iz Janje. Utakmica za domaćina je bila od značaja u borbi za opstanak obzirom da su u 15. kolu kao domaćini poraženi od ekipe FK „Krupa“ iz Krupe na Vrbasu rezultatom 2:1, a na dva gostovanja u 14. kolu u Prijedoru i 16. kolu u Derventi bili poraženi od domaćina Rudara (3:1) i Tekstilca (1:0) i time doveli sebe u opasnu zonu za ispadanje.

fudbal

Domaća Mladost je zasluženo pobijedila rezultatom 3:1 zahvaljujući dobroj igri svih igrača a posebno najboljem igraču utakmice Ćeraniću koji je postigao dva pogotka.

Golove za Mladost su postigli Perović Miloš u 16. minutu,Ćeranić Rajko u 56. i 89. minutu. Jedini pogodak za goste iz Janje postigao je  Hasanović Nuko u 73. minutu.
Mladost je igrala u sastavu: Guzina, Perović (od 89. min.Sušić D), Salatić, Sušić N. Goranović (od 69. min.Pušara), Vico, Prelo, Andrić, (od 79. min.Toholj), Komnenić, Ćeranić, Vuković.
U 18. kolu Prvenstva RS koje se igra  u subotu 11. aprila u 15.  časova fudbaleri Mladosti gostuju u Višegradu gdje se sastaju sa domaćom ekipom FK „Drina HE“.

U zaostaloj utakmici 18. kola proljetnog dijela prvenstva Omladinske lige BiH grupa „JUG“ koje će se odigrati u srijedu 08. aprila omladinci Mladosti su domaćini  vršnjacima FK „Lokomotiva“ iz Mostara ako to dozvole vremenski uslovi.

U sledećem 24. kolu koje se igra u subotu 11.04.2015 godine Omladinci gostuju u Tomislavgradu gdje se sastaju sa domaćom ekipom NK „Tomislav“. Utakmice počinju u 12:00 sati kadeti i 14:00 sati juniori.

Izvor: Opšina Gacko