Četvrto kolo: FK „Mladost“ Gacko – FK „Bratstvo“ Bratunac 3:1 | Herceg Televizija Trebinje

Četvrto kolo: FK „Mladost“ Gacko – FK „Bratstvo“ Bratunac 3:1

Izvor: Opština Gacko | Foto: Opština Gacko | Datum:01.09.2020.

U četvrtom kolu Druge lige Istok,  fudbaleri Gacka dočekali su ekipu Bratstva iz Bratunca. Od samog početka utakmice Mladost je nametnula svoj ritam igre što je urodilo plodom već u 42. minutu kada je bilo 1:0 za domaću ekipu. Sa tim rezultatom se odlazi na odmor da bi odmah početkom drugog poluvremena Mladost udvostučila svoju prednost na 2:0 u 51. minutu, a  već u 61. minutu rezultat je 3:0 za domaćina. Pred kraj utakmice gosti daju jedan pogodak i utakmica se završava konačnim rezultatom 3:1.

Strijelci za Mladost su bili Ćeranić u 42. i 61. minutu i Nikolić u 51. minutu, dok je za goste utješni gol dao Maksimović u 85. minutu. Utakmica je prošla u fer i korektnoj igri, bez prisustva publike. Mladost nakon četiri odigrana kola dijeli prvo mjesto Druge lige Istok sa još dva kluba uz osvojenih 12 bodova.