Kik bokseri Veleža odlični na Ilidži | Herceg Televizija Trebinje

Kik bokseri Veleža odlični na Ilidži

Izvor: Radio Nevesinje | Foto: Radio Nevesinje | Datum:28.02.2016.
Kik bokseri „Veleža“  Ivan Petković i Ivana Radić osvojili su zlatne medalje na Međunarodnom kupu „Ilidža open 2016“. Na pobjedničko postolje peli su se i Danka Kojičić i Nikola Šaran. Na turniru je učestvovalo 430 takmičara iz Srbije, Hrvatske, Slovenije, Crne Gore i BiH.

Stariji kadet Ivan Petković nastupao je u disciplini kik lajt i kao i na prethodnih nekoliko takmičenja nije imao dostojnog rivala. Ivana Radić osim što je osvojila najsjajnije odliče dobila je i pehar namijenjen najboljoj starijoj kadetkinji turnira. Uspjeh nevesinjskih kik boksera upotpunili su Danka Kojičić koja je u konkurenciji seniorki u disciplini kik lajt zauzela drugo mjesto i mlađi kadet Nikola Šaran osvajanjem bronzane medalje u lajt kontaktu.

Luka Terzić i Sergej Pudar poraženi su u ¼ finalu.