Leotar je gubio 0:2, a zatim su Trebinjci izjednačili za novi bod | Herceg Televizija Trebinje

Leotar je gubio 0:2, a zatim su Trebinjci izjednačili za novi bod

Izvor: Trebinje live | Datum:25.08.2021.

Fudbaleri Leotara i Posušja remizirali su u Policama 2:2 u okviru 6. kola Premijer lige BiH.

Trebinjci su u prvom poluvremenu gubili sa 0:2, a gosti su poveli u 22. minutu. Već deset minuta kasnije bilo je 0:2, što je bio i konačan rezultat prvih 45. minuta.

Nakon odmora Trebinjci su uspjeli da izjednače i to u prvih desetak minuta. Prvo je Sekulović postigao gol za 1:2 u 47. minutu, da bi Zec u 56. izjednačio na 2:2.

Trebinjci nakon šest 6. kola imaju pet bodova - jednu pobjedu, dvije neriješene utakmice i tri poraza.

U narednom kolu Trebinjci gostuju u Mostaru ekipi Veleža.