Velika pobjeda na otvaranju sezone | Herceg Televizija Trebinje

Velika pobjeda na otvaranju sezone

Izvor: Radio Trebinje | Datum:23.09.2021.

Rukometaši „Leotara“ odlično su otvorili novu sezonu Premijer lige BiH – u susretu 1. kola, pred domaćom publikom u Sportskoj dvorani „Miloš Mrdić“, večeras su porazili renomiranog rivala, ekipu „Sloge“ iz Doboja ubjedljivim rezultatom 28:21, poluvrijeme 16:12.

Tim koji i ove sezone sa klupe predvodi Darko Tavrić od prvih minuta bio je bolji, pokazao više želje i borbenosti i ubjedljivo nadigrao Dobojlije, revanširao im se za nedavni poraz u finalu kupa Srpske, ali i najavio da bi ove godine mogao igrati značajniju ulogu u bh. prvenstvu.

Najefikasniji u domaćem sastavu bio je Tomić sa 8 golova. Ivanović je postigao 6, a Ratković i Smailbegović po četiri.

I u narednom 3. kolu, koje je na programu u subotu, 25. septembra, „Leotar“ je domaćin, a u Trebinje stiže sarajevska „Bosna“.

Podsjećamo, rukometno prvenstvo BiH počelo je za vikend - utakmicama 2. kola, u kojem je trebinjski tim bio slobodan.