Borac bolji od Leotara | Herceg Televizija Trebinje

Borac bolji od Leotara

Izvor: Radio Trebinje | Datum:27.10.2021.

Fudbaleri „Leotara“ poraženi su u osmini finala kupa BiH od banjalučkog Borca rezulatatom 1:2.

Jedini gol za „Leotar“ postigao je Milić u 80., a strijelci za goste bili su Meleg u 20. i Lukić u 36. minutu utakmice.

Prošlosezonski finalista je na „Policama“ dominirao u prvom poluvremenu i stekao prednost od dva gola, a onda je u finišu primio pogodak i zakomplikovao situaciju.

Ipak, do kraja je sačuvao mrežu i osigurao plasman u četvrtfinale Kupa Bosne i Hercegovine.

Sve utakmice osmine finala Kupa BiH počele su minutom ćutanja kako bi se odala počast tragično nastradalim građanima u požaru u Brčkom, saopšteno je iz Fudbalskog saveza BiH.