Džudisti Leotara zauzeli drugo mjesto na seniorskom Prvenstvu BiH | Herceg Televizija Trebinje

Džudisti Leotara zauzeli drugo mjesto na seniorskom Prvenstvu BiH

Izvor: RTRS | Datum:06.03.2022.

Džudisti Leotara su sa odličnim rezultatima na seniorskom Prvenstvu BiH u ukupnom plasmanu zauzeli drugo mjesto za seniore i tako još jednom potvrdili da su jedan od najboljih džudo klubova u BiH!

Titulama šampiona BiH okitili su se Igor Đurica u kategoriji do 66 kg i Božidar Vučurević u kategoriji do 81 kg, čime su izborili mjesto u reprezentaciji BiH, kao i učešće na Balkanskom i Evropskom prvenstvu.

Na Prvenstvu BiH za poletarce medaljlje su osvojili Nemanja Sorajić kategotija do 26 kg treće mjesto i Viktor Bjelogrlić do 30 kilograma drugo mjesto.

Narednog vikenda džudiste Leotara očekuje nastup na Svjetskom kupu u Zagrebu gdje će nastupiti takmičari iz preko 50 država svijeta.

Boje Leotara u Zagrebu će braniti Vidak Maljević i Ivam Ćuzulan.