Regionalno karate prvrnstvo: Velež osvojio deset medalja | Herceg Televizija Trebinje

Regionalno karate prvrnstvo: Velež osvojio deset medalja

Datum:20.04.2015.

Na Regionalnom karate prvenstvu  za mlađe uzrasne kategorije koje je proteklog vikenda održano u Bileći članovi „Veleža“ osvojili su 10 medalja. Prvaci Hercegovačke regije postali su  Nikola Radan i Ognjen Torović u katama.

Srebrne medalje osvojili su Goran Janjić i Anđela Grahovac u katama  i Nikolina Mavrak u borbama, te Veležov kata tim. Bronzana odličja pripala su Kristini Botić, Maji Purković, Aleksi i Nemanji Vučiću.

Na Regionalnom  prvenstvu u Bileći učestvovalo je oko 200 takmičara iz 13 klubova. Osvajači medalja plasirali su se na Prvenstvo Republike Srpske koje će biti održano u Kozarskoj Dubici.

Izvor: Radio Nevesinje