El klasiko u finalu trebinjske Olimpijade: Tini - Hrupjela | Herceg Televizija Trebinje

El klasiko u finalu trebinjske Olimpijade: Tini - Hrupjela

Izvor: Radio Trebinje | Datum:28.07.2022.

Finalisti ovogodišne Olimpijade u malom fudbalu Trebinje 2022. su ekipe Hrupjela i Tine.

Epilog je to dva dijametralno suprotna meča.

U prvom duelu, pred oko 3000 gledalaca na tribinama stadiona „Aleksandar Masleša“ sastali su se „Gorica“ i „Hrupjela“.

Mudrom i strpljivom igrom fudbaleri Hrupjela su došli do vođstva od 2:0 u prvom poluvremenu. Slično je bilo i u drugom dijelu utakmice kada su fudbaleri Hrupjela poveli sa 4:0 a onda se dogodio prekid.

Razlog je kiša, palo je toliko da su se organizatori odlučili da sve presele u Sportsku dvoranu „Miloš Mrdić“. I u nastavku utakmice nije bilo dileme, konačan rezultat je bio 6:1 za Hrupjela.

Drugi meč je donio izuzetno uzbudljiv duel koji je na kraju odlučen kaznenim udarcima. „Glavna ulic“a je preko Šešelja povela 1:0, a konačan rezultat 1:1 postavlja Savo Andrić.

Pobjednika su odlučili kazneni udarci. U posljednjoj seriji Zečević promašuje za „Glavnu ulicu“ i nakon pogotka Sava Andrića rezultat je bio 5:4 za „Tini“.