Kajak kanu i rafting klub' Trebišnjica' prvak BiH | Herceg Televizija Trebinje

Kajak kanu i rafting klub' Trebišnjica' prvak BiH

Izvor: Radio Trebinje | Datum:21.08.2022.

Kajak kanu i rafting klub "Trebišnjica“  juče je bio domaćin Otvorenog državnog prvenstva u kajaku i kanuu na mirnim vodama.

Pred  domaćom publikom takmičari ovog kluba osvojili su titulu Prvaka BiH u kajaku i kanuu na mirnim vodama, osvojivši 264 boda u ekipnom plasmanu. Drugo mjesto zauzeo je Kajak kanu klub "Hariz Suljić" iz Brčkog sa osvojenih 262 boda, a treće mjesto pripalo je takođe ekipi iz Brčkog, Kajak kanu klubu "Zaveslaj" sa osvojenih 157 bodova.

Trebinjci su na ovom prvenstvu  osvojili 19 zlatnih, 17 srebrnih i 7 bronzanih medalja.