Leotar odigrao najbolji meč sezone i razbio Tuzla Siti | Herceg Televizija Trebinje

Leotar odigrao najbolji meč sezone i razbio Tuzla Siti

Izvor: Rtrs | Datum:06.11.2022.

Fudbaleri Leotara pobijedili su Tuzla Siti rezultatom 4:0 u okviru 17. kola M:tel Premijer lige i pobjegli su iz zone ispadanja.

Premijer liga BiH Foto: ilustracija

Trebinjci su odigrali najbolju utakmicu sezone i pitanje pobjednika riješili su faktički za pola sata.

Uzelac je načeo mrežu gostiju već u 2. minuti za 1:0, a onda su Karić u 26. i Gregoriev u 31. minuti dokrajčili goste.

U nastavku je Leotar postigao još jedan gol, a strelac je bio Čavić u 51. minuti za konačnih 4:0.

Trebinjci će u narednom kolu dočekati banjalučki Borac, dok je Tuzla Siti domaćin Zrinjskom.

U drugom susretu igranom u istom terminu, Igman i Posušje odigrali su meč bez golova.