Odbojkaši „Gacka“ osvojili titulu prvaka Republike Srpske | Herceg Televizija Trebinje

Odbojkaši „Gacka“ osvojili titulu prvaka Republike Srpske

Izvor: Radio Gacko | Datum:17.04.2023.

Rezultatom 3:1 (27.29, 25:15, 25:17 i 25:23) u trećoj utakmici finala plej-ofa Prvenstva RS OK „Gacko" je u subotu pred svojom publikom nadigrao ekipu „Gradiške“.

U sjajnoj atmosferi odigrali su odličnu utakmicu iako je prvi set pripao gostujućem timu.

Čitava finalna serija za nas je bila izvrsna istakao je trener i igrač OK „Gacko“ Milan Bošković. „Stegnuto smo ušli u meč, pretpostavljam što smo u Gradišci vodili 2:0, ali je domaćin tada napravio preokret, ipak zadnja tri seta odigrali smo odlično i podigli pehar prvaka RS“- istakao je Bošković.Naglasio je da je ambijent bio odličan, navijanje od prvog do zadnjeg momenta. „Zahvaljujući sjajnim navijačima danas smo prvaci RS“- rekao je Bošković.
Osvajanjem titule prešli su u viši rang takmičenja-Premijer ligu BiH.