Nikšić: Održan 19. kup u karateu (foto) | Herceg Televizija Trebinje

Nikšić: Održan 19. kup u karateu (foto)

Izvor: "KBS" Trebinje | Datum:02.10.2023.

U Nikšiću je održan 19. kup  u karateu koji je okupio 390 takmičara iz 31 kluba u mlađim uzrasnim kategorijama. Karatisti "KBS" Trebinje su osvojili 7 medalja od toga 3 srebrene i 4 bronzane.

Srebrene medalje su osvojili: Karić Đorđe, kadeti - 66 kg, Koprivica Anastasija, juniorke + 66 kg i Rosić Jovan pioniri do 9 godina + 35 kg. Bronzane medalje su osvojili: Brkić Sergej, pioniri do 9 godina + 35 kg, Koprivica Stefan pioniri do 10 godina - 35 kg, Miljana Milišić, pionirke do 9 godina + 35 kg i Bjelaković Eva, pionirke do 9 godina - 25 kg.