Leotar pao u gostima na startu Lige za opstanak | Herceg Televizija Trebinje

Leotar pao u gostima na startu Lige za opstanak

Izvor: radio Trebinje | Datum:01.04.2024.

Košarkaši Leotara doživjeli su poraz u prvom kolu Lige BiH za opstanak od ekipe Orlovika.

Ekipa iz Žepče je slavila rezultatom 97:90.

U prvom poluvremenu viđena je prava drama koja je pripala Trebinjcima, ali onda je Orlovik zaigrao dosta bolju odbranu, ali i napadački i nakon prvih 20 minuta su imali dvocifrenu prednost – 50:40.

U drugom poluvremenu je Leotar zaigrao dosta angažovanije, ali su domaćini stalno bili tu i uspjeli da upišu pobjedu.

Najefikasniji kod pobjedničke ekipe su bili Amar Mehić sa 19, te Emir Preldžić sa 16 poena, dok je kod Leotara bolji od ostalih bio Stefan Glogovac sa 19 poena.

Orlovik u narednom kolu gostuje ekipi Posušja, dok će Leotar dočekati Promo.