Gačani na gostovanju ostali sa samo šest igrača | Herceg Televizija Trebinje

Gačani na gostovanju ostali sa samo šest igrača

Izvor: Glas Srpske | Datum:29.04.2017.

Susret 23. kola Druge fudbalske lige Republike Srpske, grupa istok između Jedinstva iz Brčkog i Mladosti iz Gacka prekinut je u 40. minutu pri vođstvu domaćina od 3:0.

Razlog za to je što su gosti ostali sa samo šest igrača na terenu. Inače, Gačani su u Brčko doputovali sa osam fudbalera. U 20. minutu im se povrijedio Goran Crnogorac, a u 35. i Jovan Bojić.

Glavni sudija Stefan Maletić iz Bijeljine sačekao je pet minuta da se ukaže medicinska pomoć povrijeđenom Bojiću, ali on nije bio u stanju da nastavi utakmicu i meč je prekinut zato što gosti nisu imali dovoljno igrača na terenu da nastave igru. Svakako velika bruka u režiji Gačana, koji su nekada bili premijerligaši, potom dugi niz godina prvoligaši, a sada su sebi dozvolili luksuz da meč počnu sa samo osam igrača.