Kajak kanu klub Trebišnjica: Kup Hrvatske '' Runovici 2021'' | Herceg Televizija Trebinje

Društvo

Kajak kanu klub Trebišnjica: Kup Hrvatske '' Runovici 2021''

Datum:27.06.2021.

Kup Hrvatske "Runovici 2021"

Odrzan 26.06. u Imotskom

Kajak kanu klub Trebisnjica je ostvario sledece rezultate.

U kategoriji mladjih kadeta:

1.mjesto u kajaku dvosjedu u disciplini MK2-500m osvojili su Momčilo Ninković i Rajko Kujačić

2. mjesto u jednosijedu u disciplini MK1-500m osvojio je Momčilo Ninković

U kategoriji kadeta:

1.mjesto kajak dvosjed u disciplini K2-500m osvojili su Nikola Janda-Slađan Kujačić

1.mjesto kajak jednosjed u disciplini K1-500m osvojio je Davor Glušac

U kategoriji mlađih juniora:

2.mjesto u disciplini K1-500m osvojio je Davor Glušac

Davor je uspio da osvoji srebrenu medalju u kategoriji koja je starija od njegove i još jednom potvrdio o kakvom se talentu radi.

Na Kupu su učestvovali svi klubovi iz Hrvatske i dva gostujuća kluba iz Republike Srpske,"Sava" iz Gradiške i "Trebišnjica" iz Trebinja

Kategorija: Društvo