У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити претежно облачно и суво, понегдје са кишом у нижим и снијегом у вишим крајевима, уз дневну температуру од нула до 10 степени Целзијусових.

Јутро ће бити умјерено до претежно облачно и вјетровито, на југу и југоистоку са слабом кишом, а на планинама слабим снијегом, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.
Током дана биће претежно облачно, на сјеверу углавном суво, на југу са сунчаним интервалима и вјетровито, док ће у централним и источним предјелима падати киша у нижим, а сусњежица и снијег у вишим предјелима и на планинама.
Јутарња температура ваздуха биће од минус три до три степена, у вишим предјелима од минус пет, на југу око шест степени.
Дуваће вјетар углавном умјерене јачине, сјеверног смјера, повремено са јаким ударима, а у Херцеговини и на југозападу јака бура, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.
Шта Ви мислите о овоме?